FEIYA
ATECOM
English Deutsch

Drawings 6 PRO PL

NOWOść!!!

Kliknij żeby powiększyć:
Kliknij żeby powiększyć
DRAWings 6 PRO
Kliknij żeby powiększyć
Drawings 6 PRO interfejs w języku polskim
Kliknij żeby powiększyćKliknij żeby powiększyćKliknij żeby powiększyć
Kliknij żeby powiększyćKliknij żeby powiększyćKliknij żeby powiększyćKliknij żeby powiększyć
cyrkonie
nr produktu:157
kategoria:oprogramowanie
cena netto:

1 799,00 EUR
1 299,00 EUR

Opis produktu

DRAWings wersja 6 jest wielofunkcyjnym oprogramowaniem z w pełni edytowalnym interfejsem i intuicyjną listą nowych możliwości, zaprojektowany by służyć do projektowania graficznego i zdobienia na tkaninach technologiami sitodruku, haftu, i pikowania.

DRAWings 6 PRO pochodzi z nową wersją modułowego programu WINGS 5 i jest zgodny z najnowszymi systemami operacyjnymi Windows 7 oraz 8. Jest również kompatybilny z wszystkimi formatami grafik wektorowych a dzięki kopiuj/wklej pozwala na wstawianie do edytora elementów wektorowych zaś dzięki technologii OLE w jednym programie wykorzystujemy zalety profesjonalnych i popularnych programów graficznych do edycji grafik wektorowych COREL DRAW w wersji X6, X5, X4 lub X3.

DRAWings 6 PRO jest pierwszym oprogramowaniem w pełni zintegrowanym z edytorem graficznym. W nowej odsłonie idzie o krok dalej, z nowym łatwym w użyciu wbudowanym asystentem praca jest o wiele łatwiejsza i szybsza.

Program pozwala tworzyć nowe wzory od podstaw, przekształcać, zmieniać kształty, dodawać tekst jednocześnie korzystając z interfejsu 3D. Projekty mogą być wzbogacone w cyrkonie połączone z sitodrukiem i haftem. Każdy projekt można wzbogacić, zmieniając rodzaj wypełnienia z bogatej biblioteki lub stworzyć nowy wzór. Nowy kreator monogramów to zautomatyzowane narzędzie z biblioteką setek wzorów, krawędzi, boków, narożników umożliwiające proste i szybkie tworzenie profesjonalnych wzorów.

Oprogramowanie umożliwia również projektowanie wzoru aplikacji do wycięcia bezpośrednio przez większość popularnych ploterów tnących.

DRAWings 6 oferuje w czasie rzeczywistym edycję projektu wektorowego jednocześnie zintegrowanego z wzorem hafciarskim, tworzenie, edycja i wszelkie zmiany są natychmiast widoczne w hafcie.

Przyjazny dla użytkownika

DRAWings 6 pozwala skupić się na produkcji haftów i obsłudze maszyny uwalniając od czasochłonnego projektowania wzorów dzięki zaawansowanym technikom automatycznego projektowania stworzonego przez wieloletnią współpracę najlepszych fachowców-projektantów w branży hafciarskiej z programistami.

Natychmiastowa konwersja grafiki wektorowej do zdigitalizowanej wersji wyjściowej. Podczas projektowania wzoru DRAWings 6 rozpoznaje rodzaj materiału jaki jest używany, optymalizuje ściegi i wyświetla gotowy wzór 3D łącznie z niezbędnymi dodatkowymi materiałami eksploatacyjnymi jak flizeliny, termo folie, hydrofolie i itp. W kontrolowanym procesie automatyzacji można zmienić praktycznie wszystko w pliku graficznym - np. kierunki, gęstość, podkłady i porządek szycia.

Nie ma potrzeby zaczynać projekt od zera: DRAWings 6 zawiera ponad 3000 wzorów i 200 obrazków clipart gotowych do haftowania - oraz zdolność do konwersji obrazów bitmapowych na pliki wektorowe.

Oprócz nowych funkcji, takich jak haft krzyżykowy, kontrola sekwencji i aplikacji, tamborki, digitalizowane czcionki, DRAWings 6 umożliwia rozszerzoną kontrolę nad wzorami hafciarskimi.

Unikalna koncepcja rozwoju i innowacyjne funkcje, czynią z DRAWings-a narzędzie wielofunkcyjnego oprogramowania idealne dla różnych obszarach biznesowych:

- termodżety

- wycinanie

- projektowanie graficzne

- digitalizacja haftów

- druk cyfrowy odzieży

- termo-transferowe drukowanie tkanin (druk wymiany ciepła)

DRAWings 6 Pro Embroidery Digitizing and Crystal Software zawiera:

- Dysk DVD:

- DRAWings 6 Pro

Modular Wings"5 oprogramowanie: Basic, tekst i edycja modułów

- 200 plików wektorowych

- ponad 3000 gotowych wzorów do haftowania

- instrukcja instalacji

- Pomoc online

- Podręczniki do druku

- DRAWings 6 Pro Szybki start - Instalacja i konfiguracja oprogramowania

Modular

-Wings "Podręczna karta informacyjna

- USB Security Key

Minimalne wymagania systemowe:

- System operacyjny: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 z najnowszym dodatkiem Service Pack

- Procesor: 1,5 GHz Intel lub AMD

- Pamięć RAM: 1 GB dla Windows XP / 2 GB dla Windows Vista i Windows 7 / 3GB dla Windows Vista 64-bit i Windows 7 64-bit

- Dysk twardy: 1 GB wolnego miejsca na nieskompresowanym dysku

- DVD-ROM do instalacji

- Karta graficzna: akcelerator 3D DirectX 9, z co najmniej 128 MB wydzielonej pamięci RAM,32-bitowy kolor (Jeśli komputer jest z systemem Windows Vista / 7 - karta musi obsługiwać pulpit Aero)

- Rozdzielczość monitora (min): 1024 x 768

Gwarancja oryginalności oprogramowania

« cofnij  |  pełna oferta  |  wersja do druku

zapytaj o ten produkt...

kontakt:

Atecom s.j.

www.hafciarka.com

ul. Kołłątaja 15
76-200 Słupsk POLAND
tel.: +48 59 842 00 00
tel.: +48 59 842 22 00
kom.: +48 602 307 891
fax: +48 59 841 43 22
email:


^ do góry